TAPU BÖLGE MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİKYazan abdullahakti / 08/09/2021 Piri Reis Harita Gayrimenkul ve Coğrafi Bilgi Sistemleri derneği olarak Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’ne bağlı Bölge Müdürümüz Sayın Sedat Cömertoğlu ve Bölge Müdür Yardımcımız Sayın Mehmet Yiğit Beyleri makamlarında ziyaret ettik.
Ülkü-Tek İstanbul Şubesinin Düzenlemiş olduğu ‘Depremde Zemin Kalitesinin Önemi ve Depreme dayanıklı yapılar nasıl olmalı’ adlı panale katılım sağladık.